Α.Σ. ΓΟΡΤΥΣ

Έδρα - Αγ. Δέκα Ηρακλείου Κρήτης



Στηρίξτε την ομάδα μας

Με την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. του σωματείου μας, άρχισε ουσιαστικά η νέα σεζόν για τη ΓΟΡΤΥΝΑ.

Σ' αυτή τη νέα σεζόν, ο καθένας από σας, μας είναι απαραίτητος όπου κι αν βρίσκεται. Οι ιδέες σας, οι απόψεις σας, οι αντιλήψεις σας, η παρουσία σας στο γήπεδο και στις εκδηλώσεις της ομάδας, η με κάθε τρόπο συνεισφορά σας, αλλά  ακόμα και οι αντιρρήσεις σας, η κριτική σας, μας είναι κάτι παραπάνω από χρήσιμες.

Φέτος λοιπόν στηρίξτε με κάθε τρόπο ακόμα πιο θερμά την ομάδα μας, για να πάμε ΜΑΖΙ τη ΓΟΡΤΥΝΑ ένα βήμα ψηλότερα. 

ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. 
ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ.

38η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΟΦΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΟΤ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΕΓΟΗ
ΠΑΟΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
14/5/2017
Ώρα
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
Αποτέλ.
2-3
6-0
2-2
5-1
3-3
3-1
1-1
6-2
3-0 α.α
3-0 α.α

 

 

37η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΟΦΑ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΑΟΚ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΟΤ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΓΟΗ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
7/5/2017
Ώρα
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
17.30
Αποτέλ.
1-4
4-2
0-3
7-0
2-2
0-1
4-1
6-1
0-3 α.α
3-0 α.α

 

36η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΟΦΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΕΓΟΗ-ΑΟΤ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
Ημ/νια
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
30/4/2017
Ώρα
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
Αποτέλ.
0-3
0-3
4-2
3-1
2-1
2-1
1-5
1-2
3-0 α.α
0-3 α.α

 

35η αγωνιστική

Ομάδες
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΑΟΚ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΦΑ-ΜΟΙΡΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΕΓΟΗ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΟΤ-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
23/4/2017
Ώρα
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
Αποτέλ.
0-3
1-4
2-0
2-0
3-2
4-1
2-0
3-0
1-0
 

 

34η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΠΑΟΚ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΖΑΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΟΦΑ
ΕΓΟΗ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΟΤ-ΔΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ημ/νια
9/4/2017
8/4/2017
8/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
9/4/2017
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
3-0
0-2
1-0
1-1
3-0
1-1
3-1
0-4
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

33η αγωνιστική

Ομάδες
ΓΟΡΤΥΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΦΑ-ΕΓΟΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΟΤ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΖΑΡΟΣ
Ημ/νια
2/4/2017
1/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
2/4/2017
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
3-0 α.α.
1-0
3-2
1-0
2-0
4-1
1-0
5-1
0-4
0-3 α.α.

 

32η αγωνιστική

Ομάδες
ΜΟΙΡΕΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΠΑΟΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΕΓΟΗ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΟΦΑ
ΠΑΝΟΜ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
Ημ/νια
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
29/3/2017
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
1-1
0-1
2-2
7-1
2-1
4-3
αναβλ.
αναβλ.
0-3 α.α.
0-3 α.α.

 

31η αγωνιστική

Ομάδες
ΜΟΙΡΕΣ-ΠΑΝΟΜ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΕΓΟΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΟΤ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΟΦΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΟΚ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
2/4/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
26/3/2017
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
1-2
1-1
4-0
2-1
2-2
1-0
αναβλ.
1-0
3-0 α.α.
3-0 α.α.

 

30η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΠΑΝΟΜ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΕΓΟΗ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟΤ-ΠΑΟΚ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΟΦΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ημ/νια
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
19/3/2017
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
2-0
4-1
1-0
4-2
1-1
1-0
2-0
2-0
0-3 α.α.
0-3 α.α.

 

29η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΟΚ-ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΕΓΟΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟΤ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
12/3/2017
11/3/2017
11/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
12/3/2017
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
1-1
0-2
0-0
2-1
3-0
1-2
5-0
2-0
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

28η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟΤ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΕΓΟΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΜΟΙΡΕΣ
ΖΑΡΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΠΑΟΚ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΟΦΑ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΦΙΑΣΤΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΠΑΝΟΜ
Ημ/νια
5/3/2017
4/3/2017
5/3//2017
5/3/2017
5/3/2017
5/3/2017
5/3/2017
5/3/2017
5/3/2017
5/3/2017
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
1-0
1-0
1-2
2-1
0-3 α.α.
3-0
2-0
1-3
0-3 α.α.
0-3 α.α.

 

27η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΕΓΟΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΖΑΡΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΟΚ-ΟΦΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Α.Ε.Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΟΤ
Ημ/νια
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
25/2/2017
Ώρα
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
Αποτέλ.
2-4
2-0
0-3
2-1
3-0
1-5
2-0
2-0
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

26η αγωνιστική

Ομάδες
ΟΦΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟΤ-ΠΑΝΟΜ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΕΓΟΗ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΠΑΟΚ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
19/2/2017
18/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
19/2/2017
Ώρα
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
Αποτέλ.
3-1
1-3
1-1
3-0
1-0
3-1
1-3
3-1
0-3 α.α.
3-0 α.α.

 

25η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟΤ-ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΟΦΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΟΚ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΕΓΟΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Ημ/νια
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
15/2/2017
Ώρα
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
Αποτέλ.
3-0
0-0
2-0
0-1
5-0
3-0
2-2
2-0
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

24η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΟΚ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΑΟΤ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΕΓΟΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΟΦΑ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
12/2/2017
11/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
12/2/2017
Ώρα
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
Αποτέλ.
4-1
αναβλ.
2-1
0-1
5-0
0-1
2-0
0-4
0-3 α.α.
3-0 α.α.

 

23η αγωνιστική

Ομάδες
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΖΑΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΟΤ-ΟΦΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΠΑΟΚ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΑΝΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ημ/νια
5/2/2017
4/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
5/2/2017
Ώρα
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
15.15
Αποτέλ.
0-1
1-2
4-0
2-0
0-2
0-0
0-0
8-0
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

 

22η αγωνιστική

Ομάδες
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΦΑ-ΖΑΡΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΟΤ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΕΓΟΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
29/1/2017
28/1/2017
28/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
29/1/2017
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
1-5
0-0
5-1
1-3
2-1
2-0
0-4
0-1
3-0 α.α.
3-0 α.α.

 

21η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΓΟΡΤΥΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΦΙΑΣΤΟΣ
ΠΑΝΟΜ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΟΦΑ
ΖΑΡΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟΤ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΕΓΟΗ-ΠΑΟΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΜΟΙΡΕΣ
Ημ/νια
21/1/2017
21/1/2017
21/7/2107
22/1/2017
22/1/2017
22/1/2017
22/1/2017
22/1/2017
22/1/2017
22/1/2017
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
0-3 α.α.
0-3 α.α.
2-1
αναβλ.
3-0
3-4
0-0
2-3
0-2
0-0

 

20η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΟΚ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΟΦΑ-ΠΑΝΟΜ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΟΤ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΓΟΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
15/1/2017
14/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
15/1/2017
8/1/2017
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
2-4
2-0
2-4
2-4
0-0
0-2
5-0
1-1
3-0 α.α.
3-0 α.α.

 


 

 

19η αγωνιστική

Ομάδες
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΓΟΗ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΟΦΑ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟΤ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΠΑΟΚ
ΡΟΥΒΑΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ημ/νια
7/1/2017
7/1/2017
7/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
8/1/2017
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
0-0
0-0
1-0
 αναβλ.
 αναβλ.
 αναβλ.
 αναβλ.
 αναβλ.
0-3 α.α.
0-3 α.α.

 

 

18η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΟΦΑ
ΠΑΟΚ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΖΑΡΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΟΤ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΕΓΟΗ
Ημ/νια
22/12/0216
22/12/2016
22/12/2016
22/12/2016
22/12/2016
2212/2016
2212/2016
22/12/2016
22/12/2016
22/12/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
 2-0
2-2
5-1
2-1
0-3
2-0
4-0
0-1
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

17η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΟΦΑ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΖΑΡΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΟΤ-ΕΓΟΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΑΝΘΕΣΤΊΩΝ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΡΟΥΒΑΣ
Ημ/νια
18/12/0216
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
18/12/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
 1-2
4-1
0-0
2-2
1-1
1-1
4-0
1-1
0-3 α.α.
3-0 α.α.

 

 

16η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΑΟΚ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΟΦΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΕΓΟΗ-ΖΑΡΟΣ
ΑΟΤ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Ημ/νια
11/12/0216
10/12/2016
10/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
11/12/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
1-0
2-2
0-3
2-4
2-0
3-1
3-2
0-1
0-2
α.α.

 

 

15η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΟΦΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΕΓΟΗ
ΖΑΡΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΑΟΤ
Ημ/νια
4/12/0216
3/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
4/12/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
2-2
2-1
3-3
2-3
1-7
3-0
4-0
1-1
3-0 α.α.
0-3 α.α.

 

 

 14η αγωνιστική

Ομάδες
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝΟΜ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΟΚ
ΜΟΙΡΕΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΓΟΗ-ΟΦΑ
ΑΟΤ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Ημ/νια
27/11/0216
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
27/11/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
0-3 α.α.
3-0 α.α.
2-0
2-0
2-1
0-2
0-3
2-2
0-3
3-2

 

13η αγωνιστική

Ομάδες
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΟΚ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΕΓΟΗ
ΟΦΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΖΑΡΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Ημ/νια
23/11/0216
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
23/11/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
 3-0
3-0
2-3
3-1
0-2
3-2
2-4
1-0
3-0 α.α.
3-0 α.α.

 

 12η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΦΙΑΣΤΟΣ
ΕΓΟΗ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΤ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΠΑΟΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΟΦΑ
Ημ/νια
20/11/0216
19/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
20/11/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
3-0
0-1
1-3
1-2
0-1
0-0
1-1
0-2
0-3 α.α.
0-3 α.α.

 

 11η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΑΟΚ-ΑΟΤ
ΜΟΙΡΕΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΕΓΟΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΟΦΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Ημ/νια
13/11/0216
12/11/2016
12/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
13/11/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
0-0
2-0
1-1
3-0
3-1
3-1
1-4
2-0
3-0 α.α.
3-0 α.α.

 

 10η αγωνιστική

Ομάδες
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΠΑΝΟΜ
ΕΓΟΗ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΟΤ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΠΑΟΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ημ/νια
6/11/0216
5/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
6/11/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
0-0
0-3 α.α.
3-0
0-2
0-4
1-1
3-1
0-3 α.α.
0-3
1-0

 

 

 9η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝΟΜ-ΡΟΥΒΑΣ
ΠΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΟΤ
ΜΟΙΡΕΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΟΦΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΕΓΟΗ
Ημ/νια
30/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
303/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
30/10/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
3-2
3-0 α.α.
2-1
2-0
1-1
3-0
3-0 α.α
2-5
5-0
3-1

 

 

 8η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟΤ-ΡΟΥΒΑΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΦΑ-ΠΑΟΚ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΕΓΟΗ-ΠΑΝΟΜ
Ημ/νια
23/10/2016
22/10/2016
22/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
23/10/2016
Ώρα
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
Αποτέλ.
1-0
3-0 α.α.
2-0
1-0
0-3 α.α.
1-1
4-2
1-5
5-5
1-0

 

 7η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΑΟΤ
ΕΓΟΗ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΖΑΡΟΣ
Α.Ε. ΜΟΙΡΩΝ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΑ
ΠΑΟΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
Ημ/νια
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
16/10/2016
Ώρα
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
15.30
Αποτέλ.
0-0
1-1
1-4
6-1
3-3
0-3 α.α.
3-2
2-0
2-3
0-1

 

 

 6η αγωνιστική

Ομάδες
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΝΟΜ
ΖΑΡΟΣ-ΑΟΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ- ΡΟΥΒΑΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΦΑ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΠΑΟΚ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
Ημ/νια
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
12/10/2016
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
3-1
0-1
3-3
2-3
3-0 α.α.
0-1
2-2
0-2
4-2
3-2

 

 5η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΖΑΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΟΦΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΤ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΕΓΟΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΠΑΟΚ
Ημ/νια
8/10/2016
7/10/2016
7/10/2016
7/10/2016
7/10/2016
8/10/2016
8/10/2016
8/10/2016
8/10/2016
8/10/2016
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
3-2
6-1
4-0
0-3 α.α.
3-0
1-1
2-3
5-0
2-1
0-2

 

 4η αγωνιστική

Ομάδες
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΠΑΟΚ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΖΑΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΟΦΑ-ΑΟΤ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ημ/νια
2/10/2016
1/10/2016
1/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
2/10/2016
Ώρα
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
16.00
Αποτέλ.
2-0
3-0 α.α.
0-2
0-4
1-2
1-1
2-0
5-3
0-1
0-6

 

 3η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΖΑΡΟΣ-ΟΦΑ
ΑΟΤ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΓΟΗ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΠΑΟΚ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ημ/νια
25/9/2016
24/9/2016
24/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
25/9/2016
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
1-2
1-0
0-3 α.α.
0-6
5-1
0-0
1-1
2-1
3-0
1-2

 

 2η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΟΚ-ΕΓΟΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΟΦΑ-ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΖΑΡΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΟΤ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΑΝΟΠ
Ημ/νια
18/9/2016
17/9/2016
17/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
18/9/2016
Ώρα
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
16.30
Αποτέλ.
5-2
4-0
3-0 α.α.
1-1
1-1
0-1
1-2
5-0
1-2
2-0

 

1η αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΟΜ-ΟΦΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΟΚ
ΕΓΟΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ
ΖΑΡΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΤ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ημ/νια
11/9/2016
10/9/2016
10/9/2016
10/9/2016
10/9/2016
11/9/2016
11/9/2016
11/9/2016
11/9/2016
11/9/2016
Ώρα
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
17.00
Αποτέλ.
5-0
1-0
1-1
0-4
0-3 α.α.
2-1
1-1
0-0
2-1
2-2