Α.Σ. ΓΟΡΤΥΣ

Αγ. Δέκα Ηρακλείου Κρήτης

ΓΟΡΤΥΣ - ΠΟΡΟΣ  live

Τέλος του ματς 1-1.

92' κρατάει το 1-1 στη γωνία του ο Ανδρικάκης.

88' Κυρλάκης αντί Σαβοιδάκης

81'  ΓΚΟΟΟΟΛ 1-1 με κεφαλιά κανονιά του Χελά.

79' νέα απίστευτη ευκαιρία για την ομάδα μας, πάνω στη γραμμή ξαναδιώχνουν οι αμυντικοί του Πόρου το γυριστό του Ξαγοραράκη.

73' Νέα ευκαιρία για την ομάδα μας με κεφαλιά του Χελά.

72' απίστευτη ευκαιρία για την ομάδα μας. Σε φάση διαρκείας στα καρέ του Πόρου, με εξουδετερωμένο τον τερματοφύλακα, το σουτ ρου Φραγκιαδάκη διώχνουν όπως όπως οι αμυντικοί του Πόρου πάνω στη γρανμή.

70' Μηναδάκης αντί Μπατούνα.

66' μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα μας. Κεφαλιά του Αντωνάκη από το ύψος του πέναλτι, αποκρούει ο τερματοφύκακας του Πόρου.

62' Δημήτρης αντί Μικέλ

55' Κοζυράκης αντί Φουντουλάκη

54' ελάχιστα άουτ το σουτ του Φραγκιαδάκη

48' μεγάκη απόκρουση του Ανδρικάκη σε κεφαλιά από δύο μέτρα.

Έναρξη β ημιχρόνου

Τέλος α ημιχρόνου. 0-1 μπροστά ο Πόρος.

34' απίστευτο λάθος του τερματοφύλακα του Πόρου που έδωσε την μπάλα στον αμαρκάριστο Φουντουλάκη ο οποίος γλύστρισε στο πλασέ χάνοντας μοναδική ευκαιρία να ισοφαρίσει για την ομάδα μας.

25' 0-1 ο Πόρος με κεφαλιά του αφύλακτου Πολυχρονάκη μετά από εκτέλεση κόρνερ

20' μονοκόμματο δυνατό σουτ του Καστελιανάκη λίγο άουτ.

18' πολύ καλή αντεπίθεση για την ομάδα μας, διώχνουν σε κόρνερ οι αμυντικοί του Πόρου τη σέντρα σουτ του Μπατούνα.

Πολλές παγίδες στο γήπεδο, από την δυνατή βροχή που έπεφτε μέχρι πριν λίγη ώρα.

4' μεγάλη απόκρουση του Ανδρικάκη στην δεξιά του γωνία σε απευθείας φάουλ του Καστελιανάκη.

Έναρξη του ματς.

ΓOPTYΣ: Ανδρικάκης, Σταυρακάκης, Χελά, Ξαγοραράκης, Φραγκιαδάκης, Σαβοιδάκης, Αντωνάκης, Μάλο, Μπατούνας, Μικέλ, Φουντουλάκη.