Α.Σ. ΓΟΡΤΥΣ

Αγ. Δέκα Ηρακλείου Κρήτης

Τέλος του ματς. 0-1 με το απευθείας φασουλ του Μιχελακάκη.

Μονότερμα παίζει η ομάδα μας και δεν μπορεί να βάλει γκολ.

90' στο έδαφος ο Ξαγοραράκης από μαρκάρισμαστη μικρή περιοχή, παίζετα λέει ο κ. Κώστας.

84' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. Κεφαλιά του ολομόναχου Κοζυράκη πάνω από τα δοκάρια του Ρωμανού.

82' στη πάνω μεριά του δοκαριού του Ανδρικάκη το σουτ του επιθετικού του Ρωμανού.

75 Δεν μπορεί να γυρίσει ο Μπατούνας μέσα στη μικρή περιοχή του Ρωμανού

72' Άουτ η κεφαλιά του Ξαγοραράκη.

Συνεχίζει να πιέζει η ομάδα μας. Στο μισό γήπεδο το ματς. Σπατάλησε ένα ημίχρονο τσάμπαη ομάδα μας.

54' μεγάλη απόκρουση του τερματοφύλακα του Ρωμανού σε συρτό σουτ του Δημήτρη που πήγαινε στα δίχτυα.

Δυνατά εχει μπει η ομάδα μας που έχει κλείσει στα καρέ τουτο Ρωμανο.

Έναρξη β ημιχρόνου.

Τέλος α ημιχρόνου. 0-1 ο Ρωμανός. Μια φάση που έπρεπε να χει τελειώσει εξ αρχής, είναι αιτία που η ομάδα μας είναι πίσω στο σκορ.

Πολλά  φαλτσοσφυρίγματα από τον κ. Κώστα εις βάρος της ομάδας μας.

42' 0-1 ο Ρωμανος με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιχελακάκη. Τραβηγμένο το φάουλ, έντονες διαμαρτυρίες από τους παίκτες της ομάδας μας στον κ. Κώστα. Όποιον βρήκε μπροστά του πέρασε ο σκόρερ.

29' δύσκολη απόκρουση  του Ανδρικάκη σε επικίνδυνο φάουλ από πλάγια θέση.

19' νέα ευκαιρία για το Ρωμανό, επεμβαίνει την τεκευταία στιγμή  με εξαιτικό τακλιν ο Ξαγοραράκης και αποτρέπει μεγάλο κίνδυνο

17' ευκαρία για το Ρωμανό, η αδύναη κεφαλιά του επιθετικού καταλήγει εύκολα στα χέρια του Ανδρικάκη.

16' δυνατό μονοκόμματο σουτ του Μπατούνα από πολύ πλάγια διώχνει  με δυσκολία ο τερματοφύλακας του Ρωμανού.

9' ελάχιστα άουτ το απευθείας φάουλ του Σταυρακάκη

Έναρξη του ματς.

ΓΟΡΤΥΣ:Ανδρικάκης, Σταυρακάκης, Κυρλάκης, Ξαγοραράκης, Κεφάκης, Αντωνάκης, Δημήτρης, Μάλο, Μεταξάκης, Μπατούνας, Ψωμάς.