Α.Σ. ΓΟΡΤΥΣ

Αγ. Δέκα Ηρακλείου Κρήτης

2-1. ΤΕΛΙΚΟ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ.ΑΔΙΚΗ ΗΤΤΑ ΜΕ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ ΔΥΟ ΑΧΑΣΤΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ.

ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

ΑΙΣΧΟΣ   2-1 στο 95 με πεναλτι.

ΝΤΡΟΠΗ ο διατητης δίνει παιζεται και ο επόπτης μετά απο τρία λεπτά θυμάται πέναλτι ασπάζεται τη γνώμη του ο διαιτητής που ήταν δίπλα στη φάση.

90'

88' ΝΕΑ ΑΧΑΣΤΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαυρία του Κλαπασκη μόνος με τον τερματοφύλακα μπερδεύεται και χάνει το άχαστο.

88' Φουντουλάκης αντι του τραυματία Κεφάκη

74' Δημήτρης αντί Ψωμάς

Δυστυχώς η ομάδα μας δεν μπόρεσε να κρατήσει ούτε λεπτό το εκπληκτικό γκολ που πέτυχε.

70' 1-1 ο ΠΑΝΟΜ με το Μυλωνά

Πέναλτι για τον ΠΑΝΟΜ

65' ΓΚΟΟΟΟΟΛ απίστευτη ενέργεια και σέντρα του Μπατούνα σε κενό τέρμα ο Καλομοίρης κάνει το 0-1.

Κλαπάκης αντί Δάσκου

60' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΝΟΜ άουτ από εξαιρετική θέση με εξουδετετωμένο το Σαβουιδάκη

58' Μεγάλη απόκρουση με τα πόδια του Σαβουιδάκη σε δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι.

56' Σέντρα σουτ του Γιαννουλάκη δίπλα από το δοκάρι.

55'  Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΝΟΜ αδύναμο πλασέ του Μυλωνά από καλή θέση, μπλοκάρει σταθερά ο Σαβουιδάκης

Έναρξη β ημιχρόνου.

Τέλος του ημιχρόνου. 0-0. Σ ένα πολύ κακό ματς χωρίς φάσεις η ομάδα μας είχε μοναδική ευκαιρία στο 45 να μπει μπροστά στο σκορ.

45' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ άχαστη ευκαιρία από τον Καλομοίρη. Μόνος με τον τερματοφύλακα του ΠΑΝΟΜ πλασάρει αδύναμα πάνω του.